Plyšového medvídka vlastnil snad každý z nás. Snad právě proto, hledíme i v dospělosti na tuto hračku s takovou nostalgií a něhou. Pokud se v pořízení roztomilého plyšáka skrývá ještě charitativní příspěvek na dobrou věc, je radost dvojnásobná. Rozkošní plyšoví charitativní medvídci budou v síti parfumerií Marionnaud k dostání od 1. 12. až do Štědrého dne a vybrané finance podpoří nevidomé ze Sdružení Okamžik. Méďa stojí 299 Kč a částka 200 Kč bude již potřetí věnována na podporu plnohodnotného a samostatného života zrakově postižených lidí.
 
Vánoční čas patří k dárkům, ale nejen dárkům v rámci rodiny a přátel, ale celkově se více zamýšlíme nad dobrými skutky, nad pomocí potřebným. Ostatně se v tomto čase pořádá také řada sbírek, charitativních akcí či koncertů. Koupí sněhově bílého medvídka uděláme hned dvojí radost – obdarovaného potěší roztomilý méďa a nás bude hřát dobrý skutek.
 
„Letos jsme se již potřetí rozhodli naši pomoc směřovat Sdružení Okamžik, které se stará o podporu kvalitního života lidí se zrakovým postižením a efektivně propojuje handicapované se světem lidí bez postižení,“ vysvětluje Jana Kasardová, marketingová manažerka Marionnaud a dodává: „Takto přesně víme, kam naše pomoc půjde, a jsme si jistí, že těchto 200 Kč z každého plyšového medvídka půjde na dobrou věc.“
Charitativní medvídci budou v síti parfumerií Marionnaud k dostání od 1. prosince až do Štědrého dne (24. prosince) nebo do vyprodání zásob.

Sdružení Okamžik nabízí lidem se zrakovým postižením jednorázovou i dlouhodobou pomoc profesionálně vedených odborníků v rámci sociálně-aktivizačních služeb pro osoby se zrakovým postižením akreditovaných u MPSV. Pomáhá také dětem se zrakovým postižením, zajišťuje například pravidelné doprovody do školy, na zájmové aktivity, atd. Okamžik rovněž poskytuje psychickou podporu a poradenství v otázkách samostatného života lidí se zrakovým postižením.