Milujete hřejivé slunečné dny, voňavý čerstvý vzduch, uvolněnou náladu a pohled na přírodu kvetoucí všemi možnými barvami? Vykouzlete si autentickou letní atmosféru i u sebe v ložnici! Kdo by nemiloval pohled na nekonečná pole posetá drobnými kvítky vlčích máků! Romantická červená poupátka přímo vystupují ze zeleného podkladu a na horizontu krásně kontrastují s blankytně modrou oblohou. Garantujeme vám, že povlečení s vlčími máky se jen tak neomrzí a vy budete mít skvělou náladu nejen ve dne, ale i v noci během snění.

Zářivý žlutý odstín čerstvě rozkvetlých slunečnic je přesně to, co dokáže oživit váš každodenní stereotyp a okoukanou ložnici. Nechte se inspirovat nekonečnou energií, které díky spánku v povlečení se slunečnicemi budete mít na rozdávání! Příliv energie vám dodá chuť do života a vše vám hned půjde lépe od ruky.
 

 
TIP: Jak vybrat povlečení na léto

Romantickou idylku do ložnice přinesou něžné kvítky kopretin na svěží zelené louce. Každý večer budete mít pocit, že uleháte do měkké voňavé trávy, s rozkvetlými bíložlutými kráskami kolem sebe. Pocit pohodlí vám odlehčí od každodenního stresu a vy se ráno probudíte s čistou hlavou.
 
 
 
Není nic jednoduššího, než nové zářivé povlečení doplnit o barevně sladěná prostěradla. Ložnice tak bude svěží, barevná a stane se tak dokonalým místem pro vaši každodenní relaxaci!

   
 
Jaké vzory na povlečení máte v létě v ložnici vy?


Více na www.http://matejovsky-povleceni.cz