Vyhrajte knížku DETOX ŠATNÍKU aneb Najděte svůj styl – Petra Šestáková a potěšte sebe nebo blízké, stačí veřejně sdílet.
 
Pravidla soutěže
Jednou podmínkou soutěže je veřejné sdílení tohoto článku na naší facebookové stránce.

Důležité datum
Soutěž probíhá od 31. 8. 2017 do 7. 9. 2017.  Losování se uskuteční 8. 9. 2017
 
Co je v soutěži?
V soutěži jsou 2x knížky - Detox šatníku aneb Najděte svůj styl – Petra Šestáková
 
Pokud ještě nejste fanouškem facebookových stránek ona-vi stačí si jen kliknout https://www.facebook.com/Magaz%C3%ADn-Ona-v%C3%AD-309298897755/timeline/ a označit tlačítko „ líbí se mi to“.

O knize 
Detox šatníku
Najděte svůj styl
Šestáková Petra
Podle systému feng-šuej platí, že uklidíš-li si v bytě, je to jako by sis uklidil sám v sobě. A přesně to je ten důvod, proč se věnovat reorganizaci svých šuplíků. Vždyť rovnáním a zpřehledňováním svých skříní rovnáme a zpřehledňujeme i svůj život. Umění organizace šatníku je základ pro spokojený život a nalezení vlastního stylu. Publikace známé české vizážistky a stylistky Petry Šestákové vás provede bezbolestně všemi fázemi. Poradí vám, jak si udělat čistku ve skříni, dodá vám odvahu ke zbavení se věcí, které už dávno nenosíte, a tím i získáte radost z každodenní volby oblečení. Čeho se tedy bojíte? Vždyť stačí udělat první krok… 

SOUTĚŽ UKONČENA
Děkujeme za účast v soutěži o knížku Petry Šestákové – Detox šatníku. Knížky zasíláme: Jana Janulka Flegrová, Edita Kopecká. Velká gratulace a prosíme o zaslání celé adresy na redakce@ona-vi.cz.