Je jedno, jestli jsou vašemu dítěti tři roky nebo pět let, narozeniny slaví každý rok. A nemusí čekat jen na tuto událost. Může udělat radost svému kamarádovi či kamarádce kdykoliv ho to napadne. Čím? No přece originálním přáníčkem s hrstkou pěnové modelíny PlayFoam®.
 
Dětská párty začíná! Maminky se starají, aby bylo hodně dobrot, ale taky legrace. Oslavuj a dodej sebedůvěru i svým malým vrstevníkům s trochou kreativity! Přáníčko PlayFoam® je úžasnou perličkou ke každému dárku. Je to přání a tvořivá zábava v jednom. Každé přání obsahuje milý pozdrav a navíc hrst barevné, nešpinivé modelíny PlayFoam® pro zábavu bez nepořádku kdykoliv a kdekoliv. A protože tato modelína nikdy nevysychá, vydrží tvárná ještě dlouho po předání přáníčka.

Prostě modelínu zmáčkni, vytvaruj co chceš, zase ji rozmačkej a začni úplně znovu. Díky nelepivému složení si ji můžeš vzít kamkoliv a užít si modelování i na cestách!
Na výběr máš za 4 druhů přání pro různé příležitosti - Povzbuzení, Přání k narozeninám (pro holky i kluky) a Poděkování. Přáníčka jsou dvoujazyčná, v českém a slovenském jazyce.

PlayFoam® Přáníčko – toto blahopřání a zároveň kreativní dárek v jednom můžeš poslat
i poštou s běžnou obálkou a známkou!
PlayFoam® Přáníčka zakoupíte v sadě či jednotlivě za 59 Kč na internetu www.pexik.cz nebo v papírnictvích po celé ČR a ve vybraných řetězcích.

 

Pěnová modelína PlayFoam umožňuje rozvoj smyslů a hmatu a podporuje fantazii při hraní dítěte již od tří let věku bez nepořádku a bez nutnosti uklízení.
 
Více informací najdete na:  www.PenovaModelina.cz
Distributor pro ČR a SR: Pexi, s.r.o.